Популярни музиканти и актьори ще се включат в социално-предприемаческа „Арт академия за сценични и приложни изкуства", съобщиха от сдружение "Тишина". Финансирането е по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“, процедура „Развитие на социалното предприемачество“.  

Сред познатите имена са Любен Чаталов, Красимира Демирова, Симеон Владов, Жоро Низамов, Антон Тонев – Тони, Пламен Пеев, Васил Стоев, Асен Драгнев, Пейо Пеев, Бойчо Костадинов, DJ Тишо и др. Те ще излязат на една сцена заедно с актьорите от театър „Мим-Арт“, които са с увреден слух.

 На 17 октомври от 11.00 ч. в сградата на Сдружение „Тишина“ и театър „Мим-Арт“ в София –  жк. Стрелбище, ул. Йордан Йовков 13, те ще представят своята дейност през медиите. 

„Арт академия за сценични и приложни изкуства“ е успешно осъществен проект на Сдружение „Тишина“ за създаване на устойчиво социално предприятие в сферата на сценично приложните продукти $ концерти, театрални работилници, представления, фестивали, конкурси и други творчески събития, както и за постигане на устойчива заетост и социално включване на лица с увреждания и представители на други социални групи.

 

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

„Любовта е стъкло, през което дори и чудовище изглежда възхитително.“

Алберто Моравия, италиански писател, роден на 28 ноември преди 116 години

Анкета

Остава ли ви време да четете книги?

Да, както винаги - 80%
Все по-малко - 20%
Не чета изобщо - 0%

Европейски дни на наследството: В историческите музеи в Плевен и Бяла Черква

Skif.bg горещо препоръчва за посещение и двете места

„Толкин” на Дом Карукоски (ревю)

 

Пиршество за почитателите на английското кино.

"Пътуване до Хавай" на Хесус дел Серо (ревю)

От същата "серия" е и "Пътуване с татко" (2016) на Анка Мируна Лазареску - отново за бягството отвъд Желязната завеса и за трагичните последици от връщането пак зад нея.

„Диада“ без доза щастие

„Диада“ е честно реализиран филм, с уверена и с ясни послания режисура, впечатлява и операторска работа

За „Ваймар експрес“ и силата на таланта

 

На финала авторката на филма търси помирителен жест – тя деликатно и предпазливо, премерено и едва ли не извинявайки се, стига до извода, че личността и пристрастията на Мутафова отстъпва пред силата на нейния талант, което си е и самата истина.

Такива, каквито бяхме

 

50 години от премиерата на "Каквито бяхме". Творбата на Полак е сред вечните класики на Холивуд, която може да се гледа винаги и с удоволствие